KANFOR - Climber NW - wzmocnione rękawiczki NoWind Pro Powiększ

KANFOR - Climber NW - wzmocnione rękawiczki NoWind Pro

Rękawice z membraną przeciwwietrzną i wodooporną ze wzmocnieniem IRONMAN®, idealne do górskiej działalności eksploracyjnej. 

Pontetorto No-Wind Pro

Więcej szczegółów

Cechy

Waga:0,1
Materiał:Pontetorto No-Wind Pro
Materiał dodatkowy:Ironman

Więcej informacji

Rękawice z membraną przeciwwietrzną i wodooporną ze wzmocnieniem IRONMAN®, idealne do górskiej działalności eksploracyjnej.

  • Wiatroodporny, oddychający i wodooporny trójwarstwowy materiał membranowy polar fleece Pontetorto NoWind Pro stwarza wyjątkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi przy jednoczesnym zachowaniu oddychalności i komfortu termicznego.
  • Połączenie wyjatkowego kształtu z nowatorskim materiałem umożliwia wszechstronne zastosowanie rękawic, które świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach ekstremalnie górskich jak i we wszelkiej aktywności narciarskiej i turystycznej. Zastosowane wzmocnienie z materiału o właściwościach kevlaru - Ironman® na wnętrzu dłoni, kciuku i palcach zwiększa odporność rękawic i polepsza możliwość trzymania przedmiotów podczas górskiej działalności ekspolaracyjnej.
  • W rękawiczkach zastosowano specjalne obszyte nacięcia wzmocnienia, dzięki którym wzmocnienie nie utrudnia zginania palców.
  • Wzmocnienie wnętrza dłoni płynnie przechodzi na fragment części wierzchniej, ochraniając materiał zasadniczy przed przetarciem podczas zjazdu na linie lub podczas asekuracji dynamicznej.
  • Rękawice CLIMBER NW są na tyle są wygodne i dopasowane, że umożliwiają wspinanie bez ich zdejmowania, dobra chropowatość materiału Ironman® sprzyja wyczuciu chwytów podczas wspinaczki mikstowej.

Pontetorto No-Wind Pro

Tabela rozmiarów

Katalog produktów